Junior NM 2019

 

Live kamera knyken

 

 

Nils Arne Eggen Cup

 

Rent idrettslag

 

Kvalitetsklubb

 

Ullmax Orkdal IL

 

grasrotandel977074444.jpg

 

Orkla FK

 

NM Junior 2019 » Program

Program

Torsdag       

09:00 - 17:00          Offisiell Trening
12:00 - 12:15          Pappbytte (flere etter behov)
17:30                      Lagledermøte                                                Knykstuggu

Fredag 

06:45 - 08:45          Avtrekkskontroll                                             Bankbrua
07:45 - 08:40          Innskyting M20-21, K19, K18, K17                Stadion                                                  08.45                      Fellesstart M20-21                                         Stadion
09:35                      Fellesstart K19                                               Stadion
10:15                      Fellesstart K18                                               Stadion
11:00                      Fellesstart K17                                               Stadion
                               Blomsterseremoni                                          Seremoniplass

10:45 - 13:05          Avtrekkskontroll                                             Bankbrua
11:45 - 13:00          Innskyting K20-21, M19, M18, M17               Stadion
13:05                      Fellesstart K20-21                                          Stadion                                                13.50                      Fellesstart M19                                              Stadion                                          14:35                      Fellesstart M18                                              Stadion                                            15:20                      Fellesstart M17                                              Stadion                                                                                 Blomsterseremoni                                         Seremoniplass

15:15 - 16:50          Avtrekkskontroll                                             Bankbrua                                      16:15 - 16:45          Innskyting M senior og K senior                    Stadion                                        16:50                      Fellesstart M senior                                       Stadion                                          17:45                      Fellesstart K senior                                        Stadion

 

Lørdag         

07:00 - 09:05           Avtrekkskontroll                                             Bankbrua
08:00 - 09:00           Innskyting M20-21, K19, K18, K17                Stadion                                        09:15                       Sprint M20-21                                                Stadion
09:40                       Sprint K19                                                      Stadion
09:50                       Sprint K18                                                      Stadion
10:10                       Sprint K17                                                      Stadion                                                                                Blomsterseremoni                                          Seremoniplass

10:00 - 12:20           Avtrekkskontroll                                              Bankbrua                                    11:00 - 12:15           Innskyting K20-21, M19, M18, M17               Stadion                                              12:20                       Sprint K20-21                                                 Stadion                                        12:25                       Sprint M19                                                      Stadion                                                12:55                       Sprint M18                                                      Stadion                                        13:20                       Sprint M17                                                      Stadion                                                                                Blomsterseremoni                                          Seremoniplass

13:30 - 15:05           Avtrekkskontroll                                              Bankbrua                                    14:30 - 15:00           Innskyting M senior og K senior                     Stadion                                    Avviker fra reglement, godkjent av TD.                                                                                                  15:05                       Sprint M senior                                               Stadion                                                15:25                       Sprint K senior                                                Stadion                                      16:30                       Premieutdeling M senior og K senior             Seremoniplass

Starten kan bli forandret ut fra påmelding. 20 sek. startintervall.

17:00                        Lagledermøte                                                Sondrehallen

18:00 - 20:00           Premieutdeling M/K20-21, M/K19,                                                                                                              M/K18, K17                                                    Sondrehallen/Orkdal vgs 

Søndag                                                                                                                                                     

07:00 - 08:50           Avtrekkskontroll                                              Bankbrua                                      08:00 - 08.45           Innskyting K17-21 og K17-18                         Stadion                                              09:00 - 10:15           Stafett K17-21 år                                            Stadion                                            10:15 - 11:30           Stafett K17-18 år                                            Stadion

10:45 - 12:35           Avtrekkskontroll                                              Bankbrua                                          11:45 - 12:30           Innskyting M17-21 og M17-18                        Stadion                                              12:35 - 14:05           Stafett M17-21 år                                           Stadion                                          14:10 - 15:50           Stafett M17-18 år                                           Stadion

 

 

 

 

 

 

Våre hovedsamarbeidspartnere

OrklaSparebank RGB liggende Svart

 

eika

 

tronderenergi logo

 

gjensidigeorkla

 

coop orkla moere

 

logo Orkdal kommune

 

orkland energi logo CMYK